Жіночий светр в'язаний колір бежевий
Швидка доставка
Відправка Новою Поштою. Доставка 1-3 дні.
Зручна оплата
Оплата при отриманні (накладений платіж).
Гарантія якості
Обмін або повернення товару протягом 14 днів.
| Виробник | AGER |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Нове |
| Бренд | AGER |
| Виріз | круглий |
| Декорування | Однотонні |
| Довжина рукава | З довгими рукавами |
| Застібка | без застібки |
| Тип тканини | Акрил |
| Тип ткани | Акрил |
| Особливості тканини | Тягнеться |
| Стать | Для жінок |
| Сезон | Осінньо-зимовий; Демісезонний |
| Склад | 70% акрил, 30% вовна |
| Стиль | Повсякденний (casual) |
| Особливості крою | Вільний |
| Колір | Бежевий |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Подія | Повсякденні |
| Група кольору | Бежевий |
| Ціновий сегмент | Regular |
| Розмірна група | Норма; Напівбатал |
| Розмір | Oversize |
| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | Oversize |
| Довжина виробу | 52 см |
| Довжина рукава (см) | 55 см |
| Напівобхват грудей | 54 см |
| Ширина плечей | 45 см |




