Велокостюм чоловічий 131R13211 колір Чорно-синій розмір S
Бренд:
Стать:
Для чоловіків
Колір:
Чорно-синій
Сезон:
Осінній
Розмір:
Швидка доставка
Відправка Новою Поштою. Доставка 1-3 дні.
Зручна оплата
Оплата при отриманні (накладений платіж).
Гарантія якості
Обмін або повернення товару протягом 14 днів.
Велокостюм чоловічий 131R13211, колір Чорно-синій, розмір S
1669 грн
518 грн
| Виробник | AGER |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Нове |
| Бренд | AGER |
| Декорування | з принтом |
| Застібка | на резинці |
| Коментар до вимірів | Реглан (Замір довжини рукава від верхнього шва плеча) |
| Тип тканини | Поліестер |
| Особливості тканини | Тягнеться |
| Стать | Для чоловіків |
| Посадка | Середня |
| Сезон | Весняно-осінній |
| Склад | 100% поліестер |
| Стиль | Спортивний |
| Особливості крою | Приталений |
| Колір | Чорно-синій |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Ціновий сегмент | Regular |
| Розмірна група | Норма |
| Розмір | S |
| Международный размер | S |
| Размер мужской одежды | 44 |
| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S |
| Довжина виробу (верх) | 64 см |
| Довжина виробу (низ) | 90 см |
| Довжина рукава (см) | 72 см |
| Напівобхват стегон | 39 см |
| Напівобхват грудей | 45 см |
| Напівобхват пояса | 31 см |
| Довжина по внутрішньому шву | 64 см |




