Водолазка жіноча в рубчик колір сірий розмір M-L
Бренд:
Стать:
Для жінок
Колір:
Сірий
Подія:
Повсякденні
Сезон:
Осінній
Розмір:
Швидка доставка
Відправка Новою Поштою. Доставка 1-3 дні.
Зручна оплата
Оплата при отриманні (накладений платіж).
Гарантія якості
Обмін або повернення товару протягом 14 днів.
Водолазка жіноча в рубчик, колір сірий, розмір M-L
959 грн
288 грн
| Виробник | AGER |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Нове |
| Бренд | AGER |
| Декорування | У рубчик; Однотонні |
| Довжина рукава | З довгими рукавами |
| Застібка | без застібки |
| Коментар до вимірів | Тканина тягнеться. Заміри виконані в нерозтягнутому вигляді. |
| Тип тканини | Акрил |
| Особливості тканини | Тягнеться |
| Стать | Для жінок |
| Сезон | Демісезонний; Весняно-осінній; Весняний |
| Склад | 60% акрил, 25% шерсть, 10% поліамід, 5% еластан |
| Стиль | Повсякденний (casual) |
| Особливості крою | Приталений |
| Колір | Сірий |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Подія | Повсякденні |
| Група кольору | Сірий |
| Ціновий сегмент | Regular |
| Розмірна група | Норма |
| Розмір | M-L |
| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | M-L |
| Довжина виробу | 55 см |
| Довжина рукава (см) | 58 см |
| Напівобхват грудей | 42 см |
| Ширина плечей | 34 см |




