Кофта жіноча однотонна колір сірий розмір S-L
Категорія:
Бренд:
Стать:
Для жінок
Колір:
Сірий
Подія:
Повсякденні
Сезон:
Демісезонний
Розмір:
Швидка доставка
Відправка Новою Поштою. Доставка 1-3 дні.
Зручна оплата
Оплата при отриманні (накладений платіж).
Гарантія якості
Обмін або повернення товару протягом 14 днів.
Кофта жіноча однотонна, колір сірий, розмір S-L
1279 грн
398 грн
| Виробник | AGER |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Нове |
| Бренд | AGER |
| Виріз | круглий |
| Декорування | Однотонні |
| Довжина рукава | З довгими рукавами |
| Застібка | без застібки |
| Коментар до вимірів | Тканина тягнеться. Заміри виконані в нерозтягнутому вигляді. |
| Тип тканини | Акрил |
| Особливості тканини | Тягнеться |
| Стать | Для жінок |
| Сезон | Демісезонний |
| Склад | 60% акрил, 25% шерсть, 10% поліамід, 5% еластан |
| Стиль | Повсякденний (casual) |
| Особливості крою | Прямий |
| Колір | Сірий |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Подія | Повсякденні |
| Група кольору | Сірий |
| Ціновий сегмент | Regular |
| Розмірна група | Норма |
| Розмір | S-L |
| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S-M |
| Довжина виробу | 58 см |
| Довжина рукава (см) | 54 см |
| Напівобхват грудей | 46 см |




