Туніка однотонна колір електрик розмір 4XL-5XL
Категорія:
Бренд:
Стать:
Для жінок
Колір:
Електрик
Подія:
Повсякденні
Сезон:
Демісезонний
Розмір:
Швидка доставка
Відправка Новою Поштою. Доставка 1-3 дні.
Зручна оплата
Оплата при отриманні (накладений платіж).
Гарантія якості
Обмін або повернення товару протягом 14 днів.
Туніка однотонна, колір електрик, розмір 4XL-5XL
1919 грн
575 грн
| Виробник | AGER |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Нове |
| Бренд | AGER |
| Виріз | круглий |
| Декорування | Однотонні |
| Довжина | Середньої довжини |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Тип тканини | Двонитка |
| Особливості тканини | Тягнеться |
| Стать | Для жінок |
| Сезон | Демісезонний |
| Склад | 96% бавовна, 4% лайкра |
| Стиль | Повсякденний (casual) |
| Особливості крою | Вільний |
| Колір | Електрик |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Подія | Повсякденні |
| Група кольору | Синій |
| Ціновий сегмент | Regular |
| Розмірна група | Батал |
| Розмір | 4XL-5XL |
| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | 4XL-5XL |
| Довжина виробу | 77 см |
| Довжина рукава (см) | 26 см |
| Напівобхват грудей | 62 см |
| Ширина плечей | 70 см |





