Костюм жіночий в рубчик колір чорний розмір S-M
Категорія:
Бренд:
Стать:
Для жінок
Колір:
Чорний
Подія:
Повсякденні
Сезон:
Осінній
Розмір:
Швидка доставка
Відправка Новою Поштою. Доставка 1-3 дні.
Зручна оплата
Оплата при отриманні (накладений платіж).
Гарантія якості
Обмін або повернення товару протягом 14 днів.
Костюм жіночий в рубчик, колір чорний, розмір S-M
1759 грн
548 грн
| Виробник | AGER |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Нове |
| Бренд | AGER |
| Декорування | Однотонні |
| Довжина рукава | З довгими рукавами |
| Застібка | на резинці; на блискавці (спереду) |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Особливості тканини | Тягнеться |
| Стать | Для жінок |
| Сезон | Весняно-осінній |
| Склад | 70% поліестер, 25% бавовна, 5% еластан |
| Стиль | Повсякденний (casual) |
| Особливості крою | Приталений |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Подія | Повсякденні |
| Група кольору | Чорний |
| Ціновий сегмент | Regular |
| Розмірна група | Норма |
| Розмір | S-M |
| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S-M |
| Довжина виробу (верх) | 33 см |
| Довжина виробу (низ) | 97 см |
| Довжина рукава (см) | 53 см |
| Напівобхват стегон | 35 см |
| Напівобхват грудей | 35 см |
| Напівобхват пояса | 26 см |
| Ширина плечей | 33 см |
| Довжина по внутрішньому шву | 65 см |





