Батник жіночий на поларфлісі колір грифельний розмір S-L
Категорія:
Бренд:
Стать:
Для жінок
Колір:
Грифельний
Подія:
Повсякденні
Сезон:
Демісезонний,
Осінньо-зимовий,
Весняно-осінній
Розмір:
Швидка доставка
Відправка Новою Поштою. Доставка 1-3 дні.
Зручна оплата
Оплата при отриманні (накладений платіж).
Гарантія якості
Обмін або повернення товару протягом 14 днів.
Батник жіночий на поларфлісі, колір грифельний, розмір S-L
1119 грн
348 грн
| Виробник | AGER |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Нове |
| Бренд | AGER |
| Виріз | V-образний |
| Декорування | Однотонні |
| Довжина рукава | З довгими рукавами |
| Застібка | на блискавці (спереду); на резинці із зав'язками |
| Тип тканини | Поларфліс |
| Особливості тканини | Тягнеться |
| Стать | Для жінок |
| Сезон | Демісезонний; Осінньо-зимовий; Весняно-осінній |
| Склад | 100% поліестер |
| Стиль | Повсякденний (casual) |
| Особливості крою | Вільний |
| Колір | Грифельний |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Подія | Повсякденні |
| Група кольору | Сірий |
| Ціновий сегмент | Regular |
| Розмірна група | Норма; Напівбатал |
| Розмір | S-L |
| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S-L |
| Довжина виробу | 62 см |
| Довжина рукава (см) | 44 см |
| Напівобхват грудей | 58 см |
| Ширина плечей | 66 см |



