Лосини утеплені на хутрі колір сірий розмір M-L
Категорія:
Бренд:
Стать:
Для жінок
Колір:
Сірий
Сезон:
Осінньо-зимовий,
Зимовий
Розмір:
Швидка доставка
Відправка Новою Поштою. Доставка 1-3 дні.
Зручна оплата
Оплата при отриманні (накладений платіж).
Гарантія якості
Обмін або повернення товару протягом 14 днів.
Лосини утеплені на хутрі, колір сірий, розмір M-L
959 грн
298 грн
| Виробник | AGER |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Нове |
| Бренд | AGER |
| Декорування | З потертостями |
| Застібка | на резинці |
| Коментар до вимірів | Тканина тягнеться. Заміри виконані в нерозтягнутому вигляді. |
| Тип тканини | Бавовна |
| Матеріал підкладки | Штучне хутро |
| Особливості моделі | Утеплені |
| Особливості тканини | Тягнеться |
| Стать | Для жінок |
| Посадка | Висока |
| Сезон | Осінньо-зимовий; Зимовий |
| Склад | 70% бавовна, 25% поліамід, 5% еластан |
| Стиль | Повсякденний (casual) |
| Особливості крою | Приталений |
| Колір | Сірий |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Група кольору | Сірий |
| Ціновий сегмент | Regular |
| Розмірна група | Норма; Напівбатал |
| Розмір | M-L |
| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | M-L |
| Довжина виробу | 98 см |
| Напівобхват стегон | 35 см |
| Напівобхват пояса | 31 см |
| Довжина по внутрішньому шву | 68 см |



