Жіночі утеплені лосини в рубчик - чорний колір L
Швидка доставка
Відправка Новою Поштою. Доставка 1-3 дні.
Зручна оплата
Оплата при отриманні (накладений платіж).
Гарантія якості
Обмін або повернення товару протягом 14 днів.
Жіночі утеплені лосини в рубчик - чорний колір, L
588 грн
420 грн
| Состояние | Новое |
| Цвет | чорний |
| Размер | L |
| Застібка | без застібки |
| Візерунок | рубчик |
| Склад тканини | 70% бавовна, 25% поліестер, 5% лайкра |
| Фасон | приталений |
| Сезон | Осінь |
| Стиль | повсякденний |
| Тканина | Трикотаж |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 84*60*92 зріст 173 |
| Країна | Туреччина |
| Вид виробів | Лосини |
| Ширина по стегнам | S - 32см; M - 34см; L - 36см; XL - 38см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 94см; M - 95см; L - 95см; XL - 95см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 69см; M - 69см; L - 69см; XL - 69см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 27см; M - 29см; L - 31см; XL - 33см |
Определите свой размер по размерной сетке:




