Жіночий теплий світшот з написом Giants - блакитний колір M
Швидка доставка
Відправка Новою Поштою. Доставка 1-3 дні.
Зручна оплата
Оплата при отриманні (накладений платіж).
Гарантія якості
Обмін або повернення товару протягом 14 днів.
| Состояние | Новое |
| Цвет | блакитний |
| Размер | M |
| Застібка | без застібки |
| Візерунок | напис |
| Склад тканини | 70% бавовна, 30% поліестер |
| Фасон | вільний |
| Сезон | Осінь |
| Стиль | повсякденний |
| Тканина | Трикотаж 2-нитка з начосом |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 84*60*92 зріст 173 |
| Країна | Туреччина |
| Вид виробів | Світшот |
| Довжина переду виробу, см | S - 63см; M - 64см; L - 65см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 56см; M - 58см; L - 60см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 72см; M - 73см; L - 74см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 41см; M - 41см; L - 41см |
Определите свой размер по размерной сетке:





