Сорочка в клітинку з подовженою спинкою - темно-червоний колір M
Швидка доставка
Відправка Новою Поштою. Доставка 1-3 дні.
Зручна оплата
Оплата при отриманні (накладений платіж).
Гарантія якості
Обмін або повернення товару протягом 14 днів.
Сорочка в клітинку з подовженою спинкою - темно-червоний колір, M
1666 грн
1190 грн
| Состояние | Новое |
| Цвет | темно-червоний |
| Размер | M |
| Застібка | гудзики |
| Візерунок | клітина |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | сорочка |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | кежуал |
| Тканина | Бавовна |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 84*60*92 зріст 173 |
| Країна | Туреччина |
| Вид виробів | Сорочка |
| Довжина переду виробу, см | S - 70см; M - 70см; L - 71см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 74см; M - 74см; L - 75см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 67см; M - 69см; L - 71см |
| Довжина по спинці, см | S - 75см; M - 75см; L - 76см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 45см; M - 45см; L - 46см |
Определите свой размер по размерной сетке:




