Теплий в'язаний короткий кардиган - сірий колір ONE SIZE
Швидка доставка
Відправка Новою Поштою. Доставка 1-3 дні.
Зручна оплата
Оплата при отриманні (накладений платіж).
Гарантія якості
Обмін або повернення товару протягом 14 днів.
Теплий в'язаний короткий кардиган - сірий колір, ONE SIZE
627 грн
448 грн
| Состояние | Новое |
| Цвет | сірий |
| Размер | ONE SIZE |
| Застібка | гудзики |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 76% акрил, 24% поліестер |
| Фасон | укорочений |
| Сезон | Зима |
| Стиль | молодіжний |
| Тканина | В'язка |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 84*60*92 зріст 173 |
| Країна | Туреччина |
| Вид виробів | Кардіган |
| Довжина переду виробу, см | 45см |
| Довжина рукава від горловини, см | 65см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 60см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 47см |
Определите свой размер по размерной сетке:





