Тепла в'язана кофта з рукавами реглан - лимонний колір ONE SIZE
Швидка доставка
Відправка Новою Поштою. Доставка 1-3 дні.
Зручна оплата
Оплата при отриманні (накладений платіж).
Гарантія якості
Обмін або повернення товару протягом 14 днів.
Тепла в'язана кофта з рукавами реглан - лимонний колір, ONE SIZE
1610 грн
1150 грн
| Состояние | Новое |
| Цвет | лимонний |
| Размер | ONE SIZE |
| Застібка | без застібки |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 50% бавовна, 35% вовна, 5% еластан |
| Фасон | вільний |
| Сезон | Зима |
| Стиль | повсякденний |
| Тканина | В'язка |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 84*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Вид виробів | Кофта |
| Довжина переду виробу, см | 61см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 62см |
| Довжина рукава від горловини, см | 67см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 39см |
Определите свой размер по размерной сетке:





